Název projektu:

Prosklené příčky, multimediální stěna a akustické panely pro PIVO - Czech Beer Hub

Místo realizace: Londýn, Velká Británie
Rok realizace: 2021
Produkty:

Micra I, SMART-i-WALL, SilentPET

Na prestižní ulici Old Street v Londýně byla na konci května otevřena česká hospoda Czech Beer Pub. Je prvním místem ve Velké Británii, které představuje široké portfolio českých pivovarů – klasické ležáky se staletými tradicemi, ale i nové moderní druhy piv od českých sládků. Místnosti jsou vybaveny ryze českými výrobky a působí jako showroom českých firem a designu. Z našich systémů jsou zde zastoupeny akustické panely SilentPET, prosklená příčka MICRA I, v níž je zabudována jako hlavní prezentační prvek v prostoru multimediální příčka SMART-i-WALL, a skleněné dveře.

Projekt je koncipován tak, že při vstupu do prostor se jedná o „standardní“ hospodu s nabídkou českého piva a českých pochutin. Část, na které jsme se při realizaci podíleli, je v přízemí a slouží jako prezentační prostor pro pořádání obchodních schůzek a ke komerčnímu využití v rámci prezentací a společenských akcí. Interiér si navrhoval sám majitel.

VÍCE O MULTIMEDIÁLNÍ PŘÍČCE SMART-I-WALL®

VÍCE O AKUSTICKÝCH PANELECH SILENTPET®

Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám!

Máte zájem o naše řešení, chcete vypracovat cenovou nabídku nebo se chcete jen na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat!

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001