Uspořádali jsme pro naše partnery exportní webinář

Uspořádali jsme pro naše partnery exportní webinář

Upořádaný webinář jsme odvysílali z našeho zeleného kancelářského objektu LIKO-Noe a pojmuli jsme jej, jak je u nás dobrým zvykem, tak trochu netradičně. Každý účastník webináře obdržel před jeho začátkem personalizovaný balíček, a protože jsme se shodli, že obyčejné meetingy jsou tak trochu nuda, rozhodli jsme se webinář vést interaktivní a zábavnou formou.

V průběhu vysílání jsme se nechali inspirovat babylonským zmatením jazyků a zeptali se našich partnerů, jak se řekne slovo „příčka“ v jejich jazyce. Věděli jste, že nizozemsky se to řekne Scheidingswanden, švédsky je to skiljeväggar a německy zase Trennwand?

Kromě interaktivních aktivit byla v rámci našeho webináře vyhlašována ocenění pro partnerské firmy. Cenu za Best performer vyhrálo rumunské COS, Best jumper of the year se stala firma The Consilio Group ze Spojených států a v kategorii Best project zvítězili celkem tři společnosti: YALTA z Belgie, AMINA Products ze Švýcarska a KRAFT INTERIORS z Indie.

Vítězům ještě jednou ze srdce gratulujeme a těšíme se na další setkání! Ideálně již offline.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám!

Máte zájem o naše řešení, chcete vypracovat cenovou nabídku nebo se chcete jen na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat!

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001